Wyślij wiadomość
Do domu >

Shenzhen TL New Energy Co.,Ltd profil firmy

Shenzhen TL New Energy Co.,Ltd
Shenzhen TL New Energy Co.,Ltd
Szczegóły firmy

Rynek Główny:

Ameryka Północna , Zachodnia Europa , Wschodnia Europa , Bliski Wschód

Rodzaj działalności:

Producent

Marki:

TL, Fman

Ilość pracowników

300~350

Roczna sprzedaż

16500000-20000000

Rok utworzenia

2015

Wypływ p.c.

70% - 80%

Obsługa klientów

HOMEDEPOT,COSTCO

Wprowadzenie

Profil firmy:

 

 

Shenzhen TL New Energy Technology Co., Ltd. została założona w 2005 r., Fabryka znajduje się w mieście Huizhou, w prowincji Guangdong, fabryka zajmuje powierzchnię 12 000 metrów kwadratowych,istniejący personel liczący ponad 500 osóbJest to przedsiębiorstwo zajmujące się badaniami i rozwojem, projektowaniem i produkcją w jednym z najnowocześniejszych przedsiębiorstw, koncentrujące się na dziedzinie zastosowań baterii, aby zapewnić użytkownikom pełny zakres rozwiązań baterii.

Głównymi produktami TL są: baterie do narzędzi elektrycznych, baterie do rowerów elektrycznych, zewnętrzne źródła zasilania do magazynowania energii oraz różne baterie litowe OEM/ODM.

 

Po latach rozwoju TL posiada obecnie 7 linii produkcyjnych, w tym różne zaawansowane automatyczne urządzenia produkcyjne, miesięczna zdolność produkcyjna około 500 000 zestawów,i może zapewnić klientom ODMAby bardziej efektywnie obsługiwać klientów, TL stworzył światowy poziom zaawansowanych warsztatów SMT, warsztatów wtryskowych,miesięczna produkcja różnych rodzajów części z tworzyw sztucznych około 800Zestaw 1000 sztuk, wyposażony w precyzyjne centrum obróbki form; prawie 1000 zestawów różnych form plastikowych.

Jako profesjonalna fabryka baterii przeszliśmy certyfikację ISO9001, BSCI, GMP, projektowanie produktów zgodnie z CE, UL, ETL, RoHs, UN38.3 i tak dalej.

Bezpieczeństwo i jakość produktu to nasze konsekwentne dążenie, każdy produkt, który produkujemy, przeszedł kompleksowe badania jakości i kupujemy ubezpieczenie odpowiedzialności za produkt każdego roku, podwójna gwarancja.
TL z niecierpliwością oczekuje współpracy z Państwem i zobowiązujemy się być Państwa zaufanym partnerem!

Usługa

Usługa TL

 

Shenzhen TL Nowa EnergiaJesteśmy jednym z najwyższych technologii przedsiębiorstw zintegrowane badania i rozwój, projektowanie, produkcja w jednym,koncentrując się na dziedzinie zastosowań baterii, aby zapewnić użytkownikom pełną gamę rozwiązań z zakresu baterii.

Nasze główne produkty to baterie do narzędzi elektrycznych, baterie do rowerów elektrycznych, zewnętrzne zasoby zasilania do magazynowania energii oraz różne pakiety baterii litowych OEM/ODM.

Chiny Shenzhen TL New Energy Co.,Ltd profil firmy 0Chiny Shenzhen TL New Energy Co.,Ltd profil firmy 1

 

Chiny Shenzhen TL New Energy Co.,Ltd profil firmy 2

 

Chiny Shenzhen TL New Energy Co.,Ltd profil firmy 3

 

 

 

 

Nasz zespół

Zespół TL New Energy ds. badań i rozwoju składa się z inżynierów, którzy od wielu lat zajmują się rozwojem oprogramowania i sprzętu, projektowaniem procesów strukturalnych i rozwojem w przemyśle baterii litowych.

 

Działania na świeżym powietrzu

Chiny Shenzhen TL New Energy Co.,Ltd profil firmy 0Chiny Shenzhen TL New Energy Co.,Ltd profil firmy 1

Chiny Shenzhen TL New Energy Co.,Ltd profil firmy 2

Chiny Shenzhen TL New Energy Co.,Ltd profil firmy 3Chiny Shenzhen TL New Energy Co.,Ltd profil firmy 4

 

Wykres organizacyjny

Chiny Shenzhen TL New Energy Co.,Ltd profil firmy 5

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas

Polityka prywatności Chiny Dobra jakość E Bike Bateria litowa Dostawca. Prawa autorskie © 2023-2024 tl-battery.com . Wszelkie prawa zastrzeżone.